Nowa Inwestycja Z Basenem w Villamartin, Costa Blanca Sur

Rynek Pierwotny

Innowacja i Międzynarodowy Styl

Przedstawiamy Państwu najnowszą inwestycję w rejonie Alicante, skierowaną do klientów z całego świata. Projekt składa się z 40 nowoczesnych domów, które definiują nową erę luksusu, ekskluzywności i innowacyjności w mieszkaniach.

Luksus Spotyka Efektywność

Każdy dom jest synonimem luksusu i wysokiej jakości życia. Oferujemy nowoczesny design, zaawansowane technologie budowlane oraz wysoką efektywność energetyczną, aby Twoje życie było nie tylko komfortowe, ale i przyjazne dla środowiska.

Nowoczesne Kuchnie

Mieszkania zostaną wyposażone w przestronne, funkcjonalne kuchnie z eleganckimi blatami z Silestone lub podobnym materiałem, co stanowi idealne połączenie stylu i praktyczności.

Lokalizacja Pełna Atrakcji

Rezydencja znajduje się w Orihuela, między ulicami Guadiana i Ebro. To niezwykłe miejsce, słynące z bogatego dziedzictwa kulturowego i naturalnego, zapewnia dostęp do historii, kultury, festiwali oraz do 16 kilometrów prestiżowych plaż z krystalicznie czystą wodą i złocistym piaskiem.

Odkryj tą niezwykłą inwestycję – miejsce, gdzie nowoczesność spotyka się z tradycją, a komfort mieszkania łączy się z bliskością natury.

Cena od:219.000 €
Rynek:pierwotny
Miejscowość:Orihuela Costa
MLS:006
Rodzaj Nieruchomości:Apartament
Taras:tak
Metry:62
Ilość sypialni:2
Ilość łazienek:2
Basen:Tak
Oznaczone funkcje: