Ekskluzywne Apartamenty z Widokiem na Morze – La Sella, Alicante

Rynek Pierwotny

Poczuj się otoczony przez naturę, usiądź na tarasie i rozkoszuj się wspaniałymi widokami na morze, będąc w pobliżu wyjątkowego pola golfowego oraz niedaleko od turystycznie atrakcyjnych miasteczek.

Oferujemy apartamenty z 3 sypialniami, każdy z dostępem do tarasu, co pozwala cieszyć się światłem i śródziemnomorskim klimatem. Otwarta kuchnia połączona z salonem i jadalnią, rozszerza się o przestrzeń werandy na tarasie, co tworzy wyjątkowy charakter tych mieszkań.

Apartamenty wyposażone są w ogrzewanie podłogowe, klimatyzację, system Ecodan do podgrzewania wody, wysokiej jakości sprzęt AGD, oświetlenie techniczne, alarm, system wentylacji, domofon i windę.

Dodatkowo, mieszkańcy mogą korzystać z wspólnych przestrzeni: kilku basenów, zadbanego ogrodu, strefy wellness w każdym budynku, a także z dobrodziejstw 27-dołkowego pola golfowego zaprojektowanego przez José María Olazabala, hotelu pięciogwiazdkowego hotelu oferującego spa, siłownią, restauracjami – prawdziwego luksusu dla wybranych. Bezpieczeństwo zapewnia 24/7 ochrona na terenie całego resortu.

Cena od:515.000 €
Rynek:pierwotny
Miejscowość:La Sella
Rodzaj Nieruchomości:Apartament
Taras:tak
Metry:239 m²
Ilość sypialni:3
Ilość łazienek:2
Basen:tak
Oznaczone funkcje: