Ekskluzywne Mieszkanie na Polu Golfowym Las Colinas

Rynek Pierwotny
  • 565.000 €
  • Property Type:
  • Location:
  • Beds: 3
  • Baths: 2
  • Sq Ft: 141 m²
  • Acres: 218 m²

Przedstawiamy wyjątkowy projekt mieszkaniowy w samym sercu prestiżowego pola golfowego Las Colinas. Te eleganckie i nowoczesne apartamenty posiadają 3 sypialnie, 2 łazienki, miejsce parkingowe w podziemnym garażu z pomieszczeniem na przechowywanie oraz basen wspólny.

Apartamenty na parterze posiadają prywatny ogród, a te na pierwszym i drugim piętrze – przestronne tarasy. Penthousy mają dodatkowe tarasy na dachu. Zaprojektowane z myślą o płynnym przejściu między wnętrzem a otoczeniem, każde mieszkanie składa się z trzech sypialni z wbudowanymi szafami, dwóch łazienek (jednej z dostępem do sypialni głównej), nowoczesnej w pełni wyposażonej kuchni oraz przestronnego salonu z jadalnią.

Te apartamenty oferują dużo przestrzeni do życia na świeżym powietrzu, zachęcając do korzystania z pięknego designu i funkcjonalności. Wnętrza są starannie zaprojektowane z użyciem materiałów, kolorów i tekstur, aby osiągnąć optymalny efekt, przy uwzględnieniu naturalnego światła. Przestrzenie wewnętrzne i zewnętrzne łączą się w ciągłe i harmonijne obszary. Ostatecznie są zaprojektowane z myślą o harmonii i dobrostanie, ponieważ najważniejszym elementem domu są ludzie, którzy go zamieszkują.

Cena obejmuje przydzielone miejsce parkingowe i pomieszczenie w piwnicy, z bezpośrednią windą z mieszkania. Projekt obejmuje basen wspólny dla mieszkańców i zadbane tereny zielone.

Położone na południu Costa Blanca, zaledwie kilka kilometrów od plaż Campoamor i Mil Palmeras, Las Colinas Golf to wyjątkowe miejsce, gdzie mieszkanie i golf płynnie współgrają z otoczeniem, tworząc ekskluzywną dzielnicę mieszkaniową niezrównanej urody. Ciesz się doskonałymi połączeniami i bogatą ofertą sportu, rozrywki, zakwaterowania i restauracji. Z 24-godzinnym bezpieczeństwem, polem golfowym z 18 dołkami uznawanym za jedno z najlepszych w Europie, Las Colinas Golf zapewnia wyjątkowe doświadczenie mieszkalne.

Cena od:565.000 €
Rynek:pierwotny
Miejscowość:las Colinas
Rodzaj Nieruchomości:Apartament
Taras:tak
Metry:141 m²
Działka:218 m²
Ilość sypialni:3
Ilość łazienek:2
Basen:tak
Oznaczone funkcje: