Luksusowy Apartament w Pobliżu Finestrat i Benidorm

Rynek Pierwotny

Idealne Mieszkania dla Miłośników Aktywnego Wypoczynku

Oferujemy 2- i 3-sypialniowe apartamenty położone w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy mieszkaniowej. Z nieruchomości roztacza się spektakularny widok na Skyline Benidormu, a ich lokalizacja w pobliżu miasta, plaż i pola golfowego, czyni je wyjątkowo atrakcyjnymi.

Costa Blanca jest błogosławiona przez śródziemnomorski, wiosenny klimat przez cały rok, z przeciętną temperaturą 19ºC. Oznacza to, że możesz cieszyć się ulubionymi aktywnościami na świeżym powietrzu o każdej porze roku.

Costa Blanca to idealne miejsce dla miłośników wszelkiego rodzaju sportów i aktywności na świeżym powietrzu, dostępnych 365 dni w roku: żeglarstwa, rybołówstwa, nurkowania, surfingu, a także wędrówek pieszych lub jazdy na rowerze przez park naturalny Serra Gelada. Dla entuzjastów golfa dostępnych jest 21 pól golfowych w prowincji. Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort mieszkania z możliwościami aktywnego wypoczynku, to właśnie je znalazłeś.

Prowincja Alicante oferuje wszystko, co potrzebne do życia na wysokim poziomie: słońce, plaże, przyroda, gastronomia, kultura, doskonałe połączenia komunikacyjne oraz dobra infrastruktura. To idealne miejsce dla tych, którzy szukają domu w regionie pełnym uroków i możliwości.

Cena od:267.000 €
Rynek:pierwotny
Miejscowość:Finestrat
Rodzaj Nieruchomości:Apartament
Taras:tak
Metry:71,97 m²
Ilość sypialni:2
Ilość łazienek:2
Oznaczone funkcje: