LUKSUSOWY Penthouse W VISTABELLA

Rynek Pierwotny
  • 221.000 €
  • Property Type:
  • Location:
  • Beds: 2
  • Baths: 2
  • Sq Ft: 148 m2
  • Lot Sq Ft: tak

Lokalizacja

Penthouse mieści się w prestiżowej urbanizacji Vistabella, z dogodnym dostępem do autostrady AP-7. Sąsiedztwo San Miguel, Los Montesinos i Guardamar dodaje uroku lokalnego oraz zapewnia niezbędne usługi.

Urbanizacja wokół to więcej niż pole golfowe – to kompleks usług na wyciągnięcie ręki. Sklepy spożywcze, restauracje, apteka, salon fryzjerski, korty paddle oraz boiska do gry w bowls zapewniają wyjątkową łączność dzięki publicznemu transportowi autobusowemu.

Plaże Orihuela Costa: Zaledwie 15 km od apartamentu rozpościerają się wspaniałe plaże Orihuela Costa, zapraszając do kąpieli słonecznych i morskich, uzupełniając spokój i ekskluzywność Vistabella Golf.

Dzięki swojej lokalizacji to idealna opcja dla tych, którzy poszukują przestronnego mieszkania w konkurencyjnej cenie w naturalnym otoczeniu, z pełnym wachlarzem usług i bliskością wybrzeża. To doskonała inwestycja na rynku nieruchomości.

Wyjątkowy Design

Apartament prezentuje awangardowy design łączący funkcjonalność i styl. Starannie rozplanowane przestrzenie maksymalizują naturalne światło i poczucie przestronności.

Intymny Solarium: Sercem domu jest prywatny solarium o powierzchni 68,14 m². To idylliczne miejsce do opalania, organizowania kolacji pod gołym niebem czy podziwiania panoramicznych widoków na okolicę.

Luksusowe Dodatki: Apartament oferowany w pełni umeblowany, z klimatyzacją dla letniego chłodu oraz przestronną szafą w sypialni głównej dla dodatkowego komfortu.

Cena od:221.000 €
Rynek:Pierwotny
Miejscowość:Vistabella
Rodzaj Nieruchomości:Penthouse
Metry:148 m2
Solarium:tak
Ilość sypialni:2
Ilość łazienek:2
Oznaczone funkcje: