Nowoczesna Rezydencja w Pilar de la Horadada, Alicante

Rynek Pierwotny

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty nowych domów dwukondygnacyjnych o trzech sypialniach i dwóch łazienkach, o łącznej powierzchni 93 m². Te nowoczesne nieruchomości charakteryzują się wysokim standardem wykończenia oraz liczba udogodnień, które uczynią codzienne życie komfortowym.

Wnętrze każdego domu zostało starannie zaprojektowane, oferując przestronne pokoje, a także nowoczesną łazienkę z kabiną prysznicową. Wyposażona w klimatyzację nieruchomość zapewni idealną temperaturę przez cały rok. Ponadto, dla dodatkowego relaksu i rozrywki, domki posiadają prywatny basen oraz przemyślany taras.

Praktyczne szafy wnękowe pomogą w utrzymaniu porządku, a kuchnia amerykańska, w pełni wyposażona, stanie się miejscem spotkań i przygotowywania pysznych posiłków. Wyjątkowy design nieruchomości podkreślają wysokiej jakości wykończenia, takie jak gres porcelanowy i stolarka okienna Climalit, gwarantujące trwałość i estetykę.

Położenie inwestycji w malowniczym Pilar de la Horadada zapewnia dostęp do najlepszych plaż, pól golfowych oraz pełnej gamy usług. Dodatkowym atutem jest bliskość restauracji, sklepów, placówek zdrowotnych i innych udogodnień, sprawiając, że życie w tych domach staje się wyjątkowe.

Cena od:388.000 €
Rynek:pierwotny
Miejscowość:Pilar de la Horadada
Rodzaj Nieruchomości:Townhouse
Taras:tak
Metry:92 m²
Działka:tak
Solarium:tak
Ilość sypialni:3
Ilość łazienek:2
Ogródek:tak
Basen:tak
Oznaczone funkcje: