Nowoczesne Mieszkania w Centrum Miasta: Komfort i Luksus Blisko Parku – Centrum Alicante

Rynek Pierwotny

Odkryj ten ekscytujący nowy projekt mieszkalny położony w sercu miasta, z widokami na park i w krótkiej odległości od promenady nadmorskiej. Mieszkania w tym kompleksie charakteryzują się luksusowymi wykończeniami, oknami z niemieckimi profilami, zapewniającymi redukcję hałasu i kontrolę temperatury, wbudowanymi szafami, oświetleniem, w pełni wyposażonymi kuchniami z urządzeniami od czołowych europejskich producentów oraz kompletnie wyposażonymi łazienkami, w tym kabinami prysznicowymi.

Ten nowoczesny kompleks mieszkalny składa się z 28 apartamentów z jedną, dwoma lub trzema sypialniami. Rozciąga się na ponad sześć pięter i znajduje się obok strefy handlowej, z tradycyjnymi barami tapas, sklepami, kawiarniami, bankami, centralnym rynkiem, stacją kolejową i wieloma innymi lokalnymi usługami, co czyni to miejsce bardzo popularnym do życia i cieszenia się mieszkaniem oraz okolicą.

To idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają nowoczesnego mieszkania w centrum miasta, z łatwym dostępem do wszystkich udogodnień i przyjemności życia miejskiego.

Cena od:295.000 €
Rynek:pierwotny
Miejscowość:Alicante
Rodzaj Nieruchomości:Apartament
Taras:tak
Metry:98 m²
Ilość sypialni:2
Ilość łazienek:2
Oznaczone funkcje: