Villa La Cala: Przestronny Luksus z Widokiem na Morze w Cumbre del Sol, Alicante

Rynek Pierwotny

Villa La Cala, położona na dużej działce o powierzchni 2.493 m² w ekskluzywnej strefie mieszkalnej Jazmines w urbanizacji Cumbre del Sol, jest domem o wyjątkowych rozmiarach wśród innych luksusowych willi, z ograniczonym dostępem tylko dla właścicieli.

Villa jest rozmieszczona na trzech poziomach, z unikalnym i ekskluzywnym projektem, charakteryzującym się przestronnymi, otwartymi i jasnymi przestrzeniami. Wszystkie pomieszczenia są skierowane na Morze Śródziemne, aby maksymalnie wykorzystać jego wspaniałe widoki.

Wejście do willi znajduje się na najwyższym poziomie, gdzie umieszczono 5 z 6 sypialni. Główna sypialnia posiada obszerną garderobę i łazienkę en suite z prysznicem i wanną z widokiem na morze. Pozostałe cztery sypialnie na tym piętrze mają również łazienki en suite z prysznicem i szafy. Wszystkie sypialnie mają bezpośredni dostęp do tarasu i wspólną przestrzeń do oglądania telewizji.

Na głównym piętrze znajduje się strefa dzienno-nocna, z dużym salonem z jadalnią, kuchnią z wyspą i jadalnią, spiżarnią, pralnią, pokojem z łazienką en suite dla obsługi, toaletą gościnną i parkingiem na 3 pojazdy. Do tego dochodzi przestronny taras, idealny do relaksu, z 60-metrowym basenem infinity i obszernym zadaszonym tarasem z jadalnią i miejscem do wypoczynku, skąd roztaczają się niezwykłe widoki na morze.

Na najniższym poziomie znajduje się otwarta przestrzeń ponad 100 m², której przeznaczenie zależy od potrzeb właściciela.

Villa La Cala to nieruchomość zapewniająca luksus i przestronność, idealna dla tych, którzy pragną cieszyć się życiem w śródziemnomorskim stylu z niesamowitymi widokami na morze.

Cena od:3.882.000 €
Rynek:pierwotny
Miejscowość:Cumbre del Sol
Rodzaj Nieruchomości:Willa
Taras:tak
Solarium:tak
Ilość sypialni:6
Ogródek:tak
Garaż:tak
Basen:tak
Oznaczone funkcje: