Luksusowe Wille Przy Polu Golfowym – las Colinas, Alicante

Rynek Pierwotny
  • 825.000 €
  • Property Type:
  • Location:
  • Beds: 3
  • Baths: 3
  • Sq Ft: 129 m²
  • Lot Sq Ft: tak
  • Acres: 668 m²

Osiedle składa się z różnych rodzajów willi i apartamentów z parkiem i obszarem basenu oraz szybkim dostępem do lokalnych obiektów sportowych, klubu domowego, restauracji i przyszłego projektu hotelowego. Doskonałe do inwestycji wynajmu lub domu wakacyjnego, a także drugiego domu, ponieważ znajduje się w spokojnej okolicy naprzeciwko lasu śródziemnomorskiego.

Te ekskluzywne nieruchomości w Las Colinas są wyposażone w najnowocześniejszą technologię domową, wysokiej jakości sprzęt kuchenny, klimatyzację, ogrzewanie podłogowe w łazienkach (opcjonalnie w całej nieruchomości), oświetlenie LED, zelektryfikowane rolety zewnętrzne (w sypialniach), pięknie utrzymane ogrody, obszary wspólne i basen w nowoczesnym stylu.

Kompleks znajduje się w Dehesa de Campoamor, Orihuela Costa, na południu Costa Blanca, w Hiszpanii. Położony na wzgórzach „Las Colinas” jest otoczony rezerwatami przyrody, lasami śródziemnymi i sadami, co zapewnia unikalne, izolowane i spokojne otoczenie. Ta zamknięta społeczność z ochroną 24 godziny na dobę oferuje piękny wybór nowoczesnych apartamentów i willi. Pole golfowe zostało uznane za Najlepsze Pole Golfowe w Hiszpanii w 2015 roku przez World Travel Awards. Resort ten zdobył również tytuł Najlepszego Kurortu Wille w Hiszpanii w latach 2015 i 2016, otrzymując liczne inne nagrody od tego czasu.

Las Colinas stało się jednym z najbardziej prestiżowych kurortów w regionie, przyciągając wiele znanych osobistości ze świata sportu, którzy zakupili tutaj swoje domy wakacyjne z powodu ogólnego wyglądu udogodnień i otoczenia, a także wysokiej jakości nieruchomości. Dzięki stabilnemu klimatowi wybrzeża śródziemnomorskiego można cieszyć się wymarzonym domem wakacyjnym przez cały rok, a dzięki dogodnemu połączeniu z lotniskami w Alicante i/lub Murcji nie będzie problemu z znalezieniem bezpośredniego lotu z twojego kraju pochodzenia.

Liczne zespoły architektów i techników pracowały ciężko, aby stworzyć infrastrukturę i ogólne wytyczne dla projektu w Las Colinas, a także dla nieruchomości znajdujących się w jego wnętrzu. Trzymanie się nowoczesnego designu i architektury to jeden z kluczowych punktów i powodów sukcesu osiedla, a także szacunku dla otaczającej zieleni i zdolności dostosowania każdego nowego projektu i nieruchomości do naturalnego otoczenia. Osiedle o niskiej gęstości zabudowy, gdzie zawsze będzie więcej zieleni niż powierzchni zbudowanej w porównaniu z innymi kurortami i projektami w regionie, to unikalne kryterium i sprawia, że Las Colinas jest takim wyjątkowym miejscem. Oprócz nagrodzonego pola golfowego, Resort Las Colinas Golf mieści również międzynarodową restaurację „UNIK café”, bar sushi „Enso Sushi”, mini supermarket, a także nową restaurację włoską „il Palco” oraz klub sportowy i zdrowia oferujący siłownię i zabiegi SPA.

Cena od:825.000 €
Rynek:pierwotny
Miejscowość:las Colinas
Rodzaj Nieruchomości:Willa
Taras:tak
Metry:129 m²
Działka:668 m²
Solarium:tak
Ilość sypialni:3
Ilość łazienek:3
Ogródek:tak
Basen:tak
Oznaczone funkcje: