Nowy Apartament w sercu Las Colinas Golf

Rynek Pierwotny
  • 475.500 €
  • Property Type:
  • Location:
  • Beds: 3
  • Baths: 2
  • Sq Ft: 104 m²
  • Acres: 168 m²

Luksusowe osiedle, położone na polu golfowym Las Colinas, wyróżnia się jako jedno z nielicznych zespołów willi jednorodzinnych, które nie są otoczone projektami apartamentów ani nie są blisko nich położone. Składa się z kilku willi zaprojektowanych na jednym poziomie, z opcjonalnymi piwnicami/garażami i/lub tarasami na dachu. Zlokalizowane w niedalekiej odległości od klubu domowego, wszelkich udogodnień lokalnych, pola golfowego, restauracji i barów. To unikalne miejsce oferuje prywatność oraz malownicze widoki na otaczający las i tereny zielone.

Zaprojektowane z myślą o rynku luksusowym, każde mieszkanie cechuje współczesne wykończenia najwyższej jakości, duże przestronne tarasy, a każda nieruchomość dysponuje prywatnym parkingiem i miejscem do przechowywania.

Te ekskluzywne nieruchomości w Las Colinas Golf wyposażone są w najnowsze rozwiązania technologiczne dla domu, sprzęt AGD najwyższej jakości, klimatyzację w każdym pomieszczeniu, ogrzewanie podłogowe we wszystkich łazienkach (opcjonalne w całej nieruchomości), oświetlenie LED wszędzie, zelektryfikowane rolety zewnętrzne (w sypialniach), piękne ogrody, obszary wspólne oraz basen o nowoczesnym designie.

Kompleks znajduje się w Dehesa de Campoamor, Orihuela Costa, na południu Costa Blanca w Hiszpanii. Położony na wzgórzach „Las Colinas”, otoczony rezerwatem przyrody, lasem śródziemnomorskim i gajami owocowymi, co tworzy unikalne, odizolowane i spokojne otoczenie. Ta zamknięta społeczność z ochroną 24 godziny na dobę oferuje piękną selekcję nowoczesnych apartamentów i willi. Pole golfowe zostało uznane za najlepsze w Hiszpanii w 2015 roku przez World Travel Awards. Las Colinas zdobył również tytuł najlepszego resortu w Hiszpanii w kategorii willi w 2015 i 2016 roku, a także otrzymał wiele innych nagród od tego czasu.

Las Colinas stało się jednym z najbardziej prestiżowych kurortów w regionie, przyciągając wiele osobistości ze świata sportu. Dzięki ogólnemu wyglądowi udogodnień, otoczeniu, jak i wysokiej jakości nieruchomościom, wielu zdecydowało się tu na zakup swojego domu wakacyjnego.

Cena od:475.500 €
Rynek:pierwotny
Miejscowość:las Colinas
Rodzaj Nieruchomości:Apartament
Taras:tak
Metry:104 m²
Działka:168 m²
Ilość sypialni:3
Ilość łazienek:2
Ogródek:tak
Basen:tak
Oznaczone funkcje: