Villa Aral: Elegancja i Komfort w Sercu Residencial Cumbre del Sol, Alicante

Rynek Pierwotny
  • 2.421.000 €
  • Property Type:
  • Location:
  • Beds: 3
  • Baths: 4
  • Sq Ft: 740 m²
  • Lot Sq Ft: tak
  • Acres: 1149 m²

Villa Aral łączy w sobie elegancję i funkcjonalność, prezentując nowoczesną architekturę w stylu śródziemnomorskim. Jej biała fasada, charakteryzująca się dużymi geometrycznymi formami i liniami diagonalnymi, oraz zastosowanie naturalnego kamienia, doskonale współgrają z otoczeniem. Ogromny ogród w stylu śródziemnomorskim, zwieńczony basenem typu infinity, który zlewa się z błękitem morza, w połączeniu z łagodnym klimatem Costa Blanca Norte, zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu przez cały rok. Lokalizacja willi zapewnia spokojne i komfortowe otoczenie.

Willa rozciąga się na trzech piętrach. Wejście na najwyższym piętrze prowadzi do zadaszonego parkingu na dwa samochody i windy łączącej wszystkie poziomy domu. Strefa nocna na tej samej kondygnacji składa się z dwóch sypialni, w tym jednej suite z łazienką, garderobą i prywatnym tarasem, oraz dodatkowej łazienki. Wszystkie 3 sypialnie mają dostęp do tarasu, z którego roztacza się jedna z najlepszych widoków na morze na całej Costa Blanca. Obudzenie się z widokiem na wschodzące słońce nad Morzem Śródziemnym to tylko jeden z wielu luksusów, jakie oferuje ta willa. Na parterze znajduje się strefa dzienna z przestronnymi, otwartymi przestrzeniami i naturalnym światłem. Duże przeszklenia zapewniają płynne przejście między wnętrzem a ogrodem z basenem. Kuchnia wyposażona w nowoczesne urządzenia AGD ma centralną wyspę i szeroką powierzchnię roboczą, zapewniając dużą ilość miejsca do przechowywania.

Na zewnątrz znajduje się zadaszona przestrzeń idealna do organizacji spotkań towarzyskich w cieniu. Piwnica willi oferuje możliwość rozbudowy do 4 sypialni lub dostosowania przestrzeni do indywidualnych potrzeb (gimnazjum, biuro, sala zabaw). Willa jest wyposażona w ogrzewanie podłogowe, klimatyzację, systemy domotyki, ECOdan i inne.

Villa Aral, z ceną 2.421.000 € za 740 m2 powierzchni mieszkalnej na działce 1149 m2, to doskonały wybór dla rodziny lub jako główna rezydencja. Zaplanuj wizytę, aby dowiedzieć się więcej o Villi Aral.

Cena od:2.421.000 €
Rynek:pierwotny
Miejscowość:Cumbre del Sol, Alicante
Rodzaj Nieruchomości:Willa
Taras:tak
Metry:740 m²
Działka:1149 m²
Solarium:tak
Ilość sypialni:3
Ilość łazienek:4
Ogródek:tak
Garaż:tak
Basen:tak
Oznaczone funkcje: