Villa Bluesea: Luksus z Widokiem na Morze w Rajskiej Cumbre del Sol, Alicante

Rynek Pierwotny
  • 2.314.000 €
  • Property Type:
  • Location:
  • Beds: 3
  • Baths: 4
  • Sq Ft: 662 m²
  • Lot Sq Ft: tak
  • Acres: 861 m²

W rajskiej Cumbre del Sol na Costa Blanca Norte powstała Villa Bluesea, zaprojektowana z myślą o zapewnieniu spektakularnych widoków na morze. Nowo wybudowana willa, zlokalizowana na jednej z najlepiej usytuowanych działek, oferuje luksus, który jest prawdziwą ucztą dla zmysłów.

Błękit morza idealnie komponuje się z bielą fasady, toskańskim stylem i miejscowym kamieniem używanym w murach oporowych działki, co podkreśla zewnętrzną architekturę willi i integruje ją z otoczeniem.

Villa Bluesea rozłożona jest na 3 poziomach, z każdego z nich roztacza się widok na morze, dzięki czemu staje się ono integralną częścią wnętrza willi poprzez duże okna. Przestrzenie wewnętrzne są przestronne, zwłaszcza strefa dzienna, składająca się z dużego otwartego salonu, zaprojektowanego tak, by mieszkańcy mogli wspólnie spędzać czas, odpoczywać, gotować lub po prostu relaksować się, podziwiając niesamowite widoki na morze.

Biorąc pod uwagę łagodny klimat Costa Blanca Norte, zewnętrzna część domu ma kluczowe znaczenie, stając się naturalnym przedłużeniem salonu. Przestronne werandy, obszar do grillowania, rozległe tarasy i imponujący basen z nieskończonymi krawędziami, sprawiają, że przestrzeń mieszkalna wydaje się trzykrotnie większa, łącząc wnętrze z zewnątrzem.

Na parterze znajduje się również główna sypialnia, oferująca właścicielom komfort mieszkania na jednym poziomie, zaś dwa pozostałe pokoje na wyższym piętrze przeznaczone są dla dzieci lub gości. Na najniższym poziomie znajduje się dodatkowa przestrzeń, którą można zaaranżować według własnych potrzeb, na siłownię, biuro lub pokój rekreacyjny, z którego nadal można cieszyć się spektakularnymi widokami na morze.

Villa Bluesea to definicja luksusu i komfortu, umożliwiająca pełne doświadczenie uroków życia nad Morzem Śródziemnym.

Cena od:2.314.000 €
Rynek:pierwotny
Miejscowość:Cumbre del Sol, Alicante
Rodzaj Nieruchomości:Willa
Taras:tak
Metry:662 m²
Działka:861 m²
Solarium:tak
Ilość sypialni:3
Ilość łazienek:4
Ogródek:tak
Garaż:tak
Basen:tak
Oznaczone funkcje: